VITIS znaczy winorośl

Sandomierz to urokliwe miejsce, otoczone  wzgórzami i dolinami, wśród których  rozpięte są winnice. Historia winiarstwa na  ziemi sandomierskiej sięga XIII wieku.

To urodzajna i gościnna ziemia, którą  odwiedzają turyści, smakosze wytrawnego  wina i poszukujący malowniczych  widoków zakochani.

VITIS Park to wyjątkowa miejsce do zamieszkania z rodziną i jako inwestycja. Atrakcyjne położenie, cicha okolica i układ mieszkań, który możesz dopasować do siebie sprawiają, że to królewska oferta. Możesz się w niej rozsmakować jako inwestor i lokator na co dzień.

0
mieszkań i lokali
0
miejsc garażowych
0
miejsc postojowych
0 min pieszo
od starego miasta

Zdjęcia z postępu prac budowlanych

Co nas wyróżnia?

Wysoki standard

Nasze mieszkania będą nie tylko funkcjonalne, ale i piękne. Podczas projektowania i późniejszej budowy uwzględniamy najnowocześniejsze materiały, dzięki którym będzie to inwestycja na lata.

Doskonała lokalizacja

VITIS Park – nowoczesny kompleks mieszkalny położony zaledwie 10 minut spacerem od Starego Miasta. Rozkoszuj się pięknymi widokami na przepływającą Wisłę, podziwiaj okoliczne tereny zielone i aktywnie spaceruj uliczkami, którymi chodzili królowie.

Stacje Ładowania

Elektryczna rewolucja wjeżdża do polskich garaży! Jeżeli potrzebujecie stacji ładowania elektrycznych pojazdów na Waszym miejscu postojowym to chętnie je dla Was stworzymy!

Fotowoltaika

W VITIS Park dbamy o naszą planetę! Dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych budynek będzie pozyskiwał energię ze słońca! Może to oznaczać tylko dwie rzeczy – ekologię i oszczędności! 

Klimatyzacja

Jeżeli lubicie mieszkać lub pracować na Home Office w przyjemnej, niskiej temperaturze to mamy możliwość zainstalowania klimatyzacji w każdym mieszkaniu!

Kiść mieszkań,

Sięgnij po swoje!

Wytrawny wybór

Twoje przyszłe mieszkanie

już dojrzewa!

VITIS Park to wyjątkowa miejsce do zamieszkania z rodziną i jako inwestycja. Atrakcyjne położenie, cicha okolica i układ mieszkań, który możesz dopasować do siebie sprawiają, że to królewska oferta.

ADRES:

Sandomierz, ul. Energetyczna 2

BIURA SPRZEDAŻY:

Kielce
ul. Szajnowicza-Iwanowa 27A/83
godz. 8:00 – 16:00

Sandomierz
ul. Energetyczna 2
godz. 8:00 – 16:00

tel.: +48 665 055 665
e-mail: biuro@vitispark.pl

2021 © VITIS Park | made with by fajne studio kreatywne